.

Секира Кислород Ревитализација, 2 во 1 Тело Измијте & Шампон,Ре-оптоварување, Пакет од 6, (13.52 Fl. Мл / 400 ml Секоја)

Секира Кислород Ревитализација, 2 во 1 Тело Измијте & Шампон,Ре-оптоварување, Пакет од 6, (13.52 Fl. Мл / 400 ml Секоја)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СЕКИРА Бела Етикета Ноќ Тело Измијте се дизајнирани да се разбудам и да ви мириса свежо, без разлика што на ден ги носи.Кој кул брзање на грејпфрут, лаванда, cedarwood, и пралина белешки, СЕКИРА Бела Етикета е свеж, сладок, и питу мирис.СЕКИРА Бела Етикета Ноќ Тело за Миење за мажите ќе добиете ќе се чисти и свежи, така ќе се чувствувате најдобро.Наменета за безгрешното чисти, СЕКИРА Бела Етикета Ноќ Тело Измијте ви дава најсвеж почеток на денот.Искуство на Ноќта мирис, кој кул брзање на грејпфрут, лаванда, cedarwood и пралина белешки.На освежувачки мирис помага да се започне или крајот на вашиот ден.Се притисне туш гел на вашиот СЕКИРА туш алатка или во вашите раце.Бришење заедно да пенливата и да се однесуваат на вашето тело за освежување чисти.По youve печете и сушени, се применуваат вашиот омилен СЕКИРА deodorant или дневни мирис.

Особините