.

SSMDYLYM рачно изработени Накит Keychain Школки Камен Легура Tassels Монистра Влакно Pendant Шарм Копче Синџири Бохемски Додатоци (Боја : Б)

SSMDYLYM рачно изработени Накит Keychain Школки Камен Легура Tassels Монистра Влакно Pendant Шарм Копче Синџири Бохемски

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Алуминиум.Тежина : околу 36 грама.Големина : околу 7 инчи (18 cm) долго.Стил : модерен и симпатична.Повод : Подароци, сувенири.Опис на производот : Производ : Торба charm Material : Alloy Weight : околу 36 grams Size : околу 7 инчи (18 cm) long Style : модерен и cute Occasion : Подароци, souvenirscolour : Како што е прикажано на сликата, сите производи се направени под природна светлина.Она што ќе го видите се вистински објекти.Меѓутоа, поради различни причини, како што се различни монитори, бојата на сликата може да биде малку различен од вистинскиот производ.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Особините