.

YDHWY Гира Мажите и Жените Гира Кревање Гира Домашна Фитнес Опрема Пар на Гира Спортска Опрема Barbell (Големина : 20 КГ)

YDHWY Гира Мажите и Жените Гира Кревање Гира Домашна Фитнес Опрема Пар на Гира Спортска Опрема Barbell (Големина : 20 КГ)

DEN 1200.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Три видови на спецификации : 10kg / 15kg / 20 кг три видови на спецификации за вас да се избере, може да се избере соодветна спецификација според вашите потреби.Двојно ореви : Двоен ореви, двојно осигурување, анти-олабавување, безбеден за употреба, ви донесе добро искуство.ПВЦ тегови : ПВЦ тегови се користи за да спречи судири, одолее на притисокот и се носат, не му наштети на земјата, и се трајни.Прилагодливи тежина : тежината на гира е прилагодлив, може да се прилагоди на соодветна тежина според вашата вежба потреби.Силна practicability : Може да се користи како гира или barbell, и може да биде вклучен слободно да се задоволат различните потреби.Име на производ : dumbbell Product боја : black Product карактеристики : слободно да ја зголемите или намалите тело weight Dumbbell : ПВЦ material Steel цевки : избраниот висок квалитет на челик pipes Uses : вежба за стомачните мускули, biceps, итн.;Применливи луѓе : мажите и жените.

Особините