.

PUTEARDAT гира 30 кг на 1 - хексадецимален тегови гира поставува за дома салата фитнес Вежби Опрема телесната тежина тренингот опрема за Жени, Мажи (Црна)

PUTEARDAT гира 30 кг на 1 - хексадецимален тегови гира поставува за дома салата фитнес Вежби Опрема телесната тежина тренингот

DEN 1127.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Атрактивни Мускулите】 : Совршен за користење во било која вежба или програма да го тонот и sculpt вашиот грбот, рамениците и грбот, вклучувајќи и кардио за поголем интензитет. 【Карактеристики】 : оригиналниот хексадецимален облик глави се спречи тркалање.Средната длабочина knurling на рачката овозможува суштинска контрола и безбедност при користење.Гума слој е издржлива и ефикасна заврши. 【Материјал е побезбедно】Ексклузивна употреба на врвот високо-квалитетни ПВЦ материјал за да се постигне не-токсични и без мирис на производот надградба.Моменталната состојба на токсични и штетни луто мирис во производи на постојните на пазарот е подобрена. 【Погодно за Складирање】 : Тегови се одличен тренинг опрема, ако сакате да бидете во удобноста на вашиот дом.Тоа е мала, може лесно да се чуваат во затворите, под креветот, одговара за било која големина тренингот област. 【Хексагонална Форма Рака Тежина】 : На Хексадецимален облик на тегови, ги спречува тркалање и останува во место кога не е во употреба.Ја спречува оштетување на подови и штити тегови од напукнување и chipping.Издржливи леано железо страна на тежина на тегови се идеални за светлина кревање и тонирање на мускулите.

Особините