.

aostirmotor Прилагодливи Гира Сет, Barbell Тегови Сет Тегови, 44Lbs 3 во 1 за Слободни Тежини Тегови Barbell Сет, Дом Салата за Вежбање Обука Опрема

aostirmotor Прилагодливи Гира Сет, Barbell Тегови Сет Тегови, 44Lbs 3 во 1 за Слободни Тежини Тегови Barbell Сет, Дом Салата

DEN 2244.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа им помага да се обучуваат вашиот мускулите, квадрицепси, glutes, abs, biceps.5 KG x 4 + 2 KG x 4 плочи.【3-ВО-1 Мултифункционален Обука Режими】Доаѓа со приклучок бар, кој можете да го користите да се трансформира вашиот тегови во една barbell; Оваа флексибилност е голема кога сте зграда сила дома, ви даваат две парчиња на прилагодливи фитнес опрема за да го додадете вашиот рутински, помагање на зајакнување на горниот дел од телото, мускулите на јадрото, и долниот дел од телото. 【Грижа на клиентите како 】Нашата цел е да ви даде истиот полно работно тело вежба интензитет дома како салата.Едноставно се соберат, мала големина, најдобар избор за насловна фитнес Пакетот вклучува: 1 x 40cm директно конектор、1x58cm навивам конектор、2 x 40cm гира бар、8个 ореви、1.Слободен комбинација е поудобно : тежината може слободно да се прилагоди за да одговара на употреба на различни сили.Кога ќе се стегне, орев и заклучување ќе одговара на цврсто и да го спречува ризикот од губење на плочи падне за време на тренингот.Ова ви овозможува ефикасно да ја користат нашите гира/barbell сет за многу вежби, наместо на купување на повеќе групи. 3 во 1 Мултифункционален Гира Сет : На гира во собата може да се прилагоди во barbell поставите лесно со централната конектор.

Особините