.

Barbells WRJ@ Прилагодливи Тегови Тегови во Собата за Мажи Жени,10kg Гира Рака Тежина Совршени за Фитнес и боди билдинг Дигање Обука Домашна Фитнес Опрема Слободни Тежини

Barbells WRJ@ Прилагодливи Тегови Тегови во Собата за Мажи Жени,10kg Гира Рака Тежина Совршени за Фитнес и боди билдинг

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На сите-во-едно гира ја елиминира потребата за повеќе тегови во остварувањето простор.Погоден за основните и боди билдинг вежбите.Безбедно и издржливи : На тегови се трајни, да се осигура дека ќе може да се одржи тоа сигурно, без да се грижиш за тоа лизгање исклучите вашите раце.Дизајнот го спречува тегови од тркалање.Мулти-функција : Тегови може да ви помогне да ја зголеми издржливоста и го забрза метаболизмот.Тоа е многу погодна за вашата фитнес, тимски спортови, bodybuilding, мускулите зграда, стрес олеснување, физичката терапија и други вежби.Лесно да се носат : На тегови се мали во големина и лесен за чување, што ќе ви овозможи да носат нив лесно и слободно се врши внатрешна и надворешна вежба програми.Висок квалитет : со Користење на високо квалитетни леано железо core, откако ќе го користите многу пати, вие не мора да се грижите за тоа кршење или виткање.Оваа тренингот сет е сигурен да стане суштински дел од вашата рутина за неговата тежина варијанти и можни комбинации.И тоа е лесно да се постави и не се потребни алатки.Тренинг со тегови, ви овозможува да одберете отпор обука вежби врз основа на нивната сличност до вистинските движења што се случува за време на спортот.Тегови бараат повеќе биланс од обука со barbells или машини, и рамнотежа е од клучно значење за оптимални перформанси.За професионални тежина обука дома.

Особините