.

YHRJ Тегови, Интелигентно Прилагоди Тегови, Тегови, Дека Може да Се Прилагоди за да Barbells, Здрава и Еколошки Материјали, Различни Комбинации (Боја : Црна+Црвена, Големин

YHRJ Тегови, Интелигентно Прилагоди Тегови, Тегови, Дека Може да Се Прилагоди за да Barbells, Здрава и Еколошки Материјали,

DEN 1756.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

▶【Гира со прилагодливи тежина】 : Во овој гира модел, 10 KG, 15 KG, 20 КГ мора 8 тегови, 30 KGR.5 KG-15 KG10kg*2 : 1.Тоа е една од најпознатите простор-за заштеда на енергија и флексибилни сила за обука options-На гира има 8-16 прилагодливи гира парчиња, и бројот на гира парчиња, за да може брзо да се промени за да се задоволат потребите на секојдневно вежба-Криви зафат, водоотпорен и не се лизга; задебелена пена притисок редуктор, ефективно тело декомпресија, носат-отпорни, и издржливи, долг животен век, во согласност со спортска естетика; осигурување анти-лабава орев, безбедно против пролизгување е постабилна, на тој начин обезбедување на Ваша безбедност-Тегови се одлични за физички вежби, да ви помогне да се регулира и обликот на грбот, рамената, грбот, исто така, да се зајакне мускулите, да го промовира метаболизмот, додека горење повеќе масти【Производ Прирачник】✔ име на Производ : Тегови, гира прилагодливи barbell група, гира група, прилагодлив гира, монтажни гира комбинација✔Материјал : ПВЦ, пена, челик✔ Боја : црна + црвено✔ Применливи места : насловна фитнес, фитнес клуб, за статистика, образование, вежбање, отворено фитнес✔Тежина : 5 KG*2, 7. ▶【Квалитетна Услуга】 : Ние ќе ви обезбедиме со квалитет на услуга на клиентите, ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде совршен одговор.25 KG-30 KG20kg*2 : 1.5 KG*2, 10kg*2, 15kg*2, 20 кг*2✔ Прилагодливи тежина : 5 KG*2 : 1. ▶ 【Погоден за повеќе вежбање режими】 : се Користи за аеробна вежба, сила за обука, обликувањето на мускулите, Cross Fit, аеробик вежби, јога, Пилатес, итн.5-1cm, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.5 KG-20 KG15kg*2 : 1.Ако сакате да го направите добра сила вежби дома, но немаат многу простор, оваа гира ќе биде идеално решение-Со својот уникатен и ефикасен дизајн, оваа гира лесно може да се претвори во светлина barbell или тешки barbell, што ќе ви овозможи да се префрлате помеѓу два спортска опрема во секое време.

Особините