.

Феникс Фитнес RY926 Гира Рака Тежина (се Продава во Синглови) - Neoprene Вежба Гира за Дома Салата Сила за Обука Слободни Тежини, 2.2 lbs, Зелена

Феникс Фитнес RY926 Гира Рака Тежина (се Продава во Синглови) - Neoprene Вежба Гира за Дома Салата Сила за Обука Слободни

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ергономски Зафат - На Феникс Фитнес Тегови се ергономски дизајниран за поддршка на вашата рака зафат и да понудат дополнителна удобност за време на вашата вежба тренингот рутина.Идеални се Загрее - Нашите тегови се одлични за топло-up прозорци и општи вежба за да се добие вашите мускули се движат и срцето транспорт.Се чувствуваат Горат со изборот на тегови.Мек Зафат Слој - Го neoprene пена слој е лесно да се чисти и исклучително тешко носи така што нема потреба да се грижите за премачкување напукнување или исчезнува далеку.Горниот дел на Телото - Одлично за горниот дел на телото вежбање за да се помогне во развојот на deltoids, pectorals, triceps и biceps.На тегови се исто така големи за да се зголеми издржливоста.Обоени и Етикетирани - Светло обоени да се прави разлика меѓу различни тежини, со јасна храбар етикета на гира премногу.Идеални за комерцијални спортски сали и вашиот дом.

Особините