.

SogesGame Прилагодливи Тегови Тежина Поставите 55Lbs, Тежина Гира со Конектор Род Користи Како Гира Barbell Сет, Лесно Собранието и да Зачувате Простор, Домашна Фитнес Опрема

SogesGame Прилагодливи Тегови Тежина Поставите 55Lbs, Тежина Гира со Конектор Род Користи Како Гира Barbell Сет, Лесно

DEN 1896.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Прилагодливи да barbell] Тегови се поврзани со поврзување на прачки за да стане barbells, во која длабоко темата е цврста и солидна.Различни тежини и безбедна завртка јаки нека ви се прилагоди на тежина и да се обиде различни комбинации.Идеален за целото тело тренингот, ова гира тежина собата е совршен за двете горниот и долниот дел од телото зграда вежби. [Различни собранието dumbbel] 55 килограми за две тегови(27.5 фунти за секој), пар спакуван, со четири 2.75 фунти плочи, осум 5.5-фунти плочи.Четири компјутери на завртка јаки.Две црни рачка(16.1 инчи) и еден поврзување род(3.18 инчи).Секој гира е прилагоден од 5.5 килограми до 22 килограми. [Добар Материјал] На 17.3-инчен all-inclusive пена Не се лизга костец поврзување прачка и криви гума покриени со гира род одговара на дланка се создаде удобна рачка која ви помага да го заштитите вашиот дланки од blistering и да ви даде потребната удобност за фитнес. [Лесен за Употреба и складирање] Octagon облик гира плочи се дизајнирани за да се спречи тркалање и да се обезбеди полесно складирање.лесно да се фати висока температура отпор, лесно за стареење, анти-тркалање дизајн, повеќе интимни. [Грижете се-Бесплатно Гаранција] Ако било кој дел од нашата цел недостасува или оштетен, ние ќе ви испратиме замена или да ви даде делумна наплата, ве молиме да се увери за да го купите.

Особините