.

jojofuny Силикони Бебе Teething Цевка Играчки, 10PCS Јасно Teether Цевки Џвакање Цевчиња Играчка Раните Развојни Игра Бебе Туш Подароци

jojofuny Силикони Бебе Teething Цевка Играчки, 10PCS Јасно Teether Цевки Џвакање Цевчиња Играчка Раните Развојни Игра Бебе

DEN 374.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Силиконски бебе teether Цевки, им Помогне на ублажување на teething иритација, рацете и ноктите - гризе, испакнати текстура дизајн, масажа babys устата.Силиконски бебе teething играчки, Тоа може да ги смири бебето, а во исто време да се посветам на babys алчни способност.Бебе Благотворно Teether Играчка, Направени од храна одделение силиконски материјал, и нема да предизвика никаква штета на бебињата.Бебе млечни teether стап, Транспарентен изглед, лесно - притисокот дизајн им овозможува на бебето да држи добро и манипулира со него.Бебе млечни род стап, Изберете високо - квалитетна, здрава и безбедна материјали, падот на корозија, долг работен век.Опис На Силиконски Бебе Млечни Стап Креативни Teething Род Младата Teether Транспарентен Карактеристики - Димензии : 9. 00 X4. 00 X4. 00cm - Материјал : Силикон Пакет Вклучувајќи 10 x Млечни Стапчиња.

Особините