.

YINGGEXU Тастатура Безжична Тастатура со Touchpad Андроид Тв Тастатура, Црна

YINGGEXU Тастатура Безжична Тастатура со Touchpad Андроид Тв Тастатура, Црна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Класичен копче распоред за медиуми репродукција : едноставен за употреба и е опремен со лесен-за-користење контрола на јачина на звук и копчињата со стрелки.Компактен и лесен, идеален за дневна соба тастатури.Копчиња се удобно да се допре, со тивок дизајн, и опремена со голем (3,5-инчен) touchpad, корисниците може лесно да пребарувате на PC-ТВ систем за забава.Кажете збогум на конфузија и tediousness предизвикани од мулти-уред операција.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме!.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме!Боја Име : black Applicable модели : General Type : безжичните keyboard Number на копчињата : 104 (копчиња)Интерфејс : USBWhether за поддршка plug and play : support Connection со компјутер : wireless Is има мултимедијална копче за функција : Yes Shortcut : Yes With или без рака поддршка : No Waterproof функција : поддршка waterproof Backlight функција : None Whether за поддршка на ергономијата : support Material : Plastic Line должина : 0 (метри)Производ тежина : 1 (КГ)Боја : Црна.

Особините