.

JUSTRAREKNIVES САД специјално Издание: 17 Единствена Сопствен рачно изработени D2 Челик Тактички Кампување Нож/Мини Меч со Кожа Обвивка (JRK26)

JUSTRAREKNIVES САД специјално Издание: 17 Единствена Сопствен рачно изработени D2 Челик Тактички Кампување Нож/Мини Меч

DEN 386.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Должина : 17" (Севкупно), 12" (Нож), Ножот Дебелина : 4-5мм.Состојба : нова, не се користи.Сечилото : Genuince D2 Алатка Челик со HRC Оценка : 58-60 на Rockwell скала.Дршката е направен од Затемнети Камила Коска (Brown), Bolsters (и Задник) : Челик.Обвивка : Кожа (Brown).

Особините