.

Decorlife Божиќ Партија Материјали Служи 16, Божиќ Партија Украси, Комплетен Пакет Вклучува Божиќ Хартија Плочи и Салфетки, Чаши, Tablecloth, Банер, Прибор за јадење, Вкупно 115P

Decorlife Божиќ Партија Материјали Служи 16, Божиќ Партија Украси, Комплетен Пакет Вклучува Божиќ Хартија Плочи и Салфетки,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Заличи Вашиот Одмор】 не двоумете се да ги собереш на овие Божиќ хартија плочи и салфетки.Дизајнот е навистина симпатична, ќе го направат вашиот табела изгледа фенси и додадете повеќе празнична атмосфера. 【Партија во Кутија】 Оваа симпатична Божиќ плочи поставени доаѓа со сè вашата потреба за држење на Божиќ партија.Едно решение. 【Премиум Садови】 Направени од врвна материјал, здрав Божиќ хартија плочи не е лесно да се свитка или солза кога го држите храна.Згора на тоа, чаши се совршени за топли и ладни пијалоци и не протекување. 【Поголема Големина за Забава】 12oz чаши може да се одржи повеќе пијалоци и апсолутно прекрасен прилог на вашата партија резерви.И поголем прибор за јадење во собата е совршен за возрасни раце. 【Мора да имаат Маса Покрие】 54" x 108" Божиќ маса крпа ќе им помогне заврши вашата партија табела awesomely.Што повеќе, само заврши на плеткаш со тоа и го фрлаат.Партијата за чистење направи толку лесно.

Особините