.

Confetti Роденден Материјали Среќен Роденден Чинии и Чаши и Салфети се Поставува за Среќен Роденден Украси Служи 25 Гости

Confetti Роденден Материјали Среќен Роденден Чинии и Чаши и Салфети се Поставува за Среќен Роденден Украси Служи 25 Гости

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Деца Плоча Поставете : 100 Компјутери за Еднократна употреба роденден плочки сет вклучуваат 25 Confetti роденден плочи 9", 25 мали плочи 7", 25 хартиените чаши 9oz, 25 хартиени салфетки.Храна Одделение Материјал : Деца роденден материјали направени од цврсти и трајни производи за храна-одделение хартија материјал кој нема да го капакот кога вршење на храна и вода.Различно обоени дизајн : Овие шарени среќен роденден плочи ќе ја направи вашата партија, енергична и забава.Направете траен впечаток за вас и за вашите гости.Убави и Згодни : Роденден на чинии и чаши се многу лесен за употреба, не треба да потрошите повеќе време за шопинг во продавница и чистење на садовите по страна.За сите роденден страни : Убава и свечена роденден плочи и салфети подесување ќе биде убава глетка на вашиот роденден на маса, Совршен за девојки и жени роденден страни. 25 x 9" деца плочи. 25 x 7" хартија партија плочи. 25 x 9oz хартија партија чаши. 25 x роденден хартиени салфетки.Роденден партија треба да биде настан секој може да ужива. 25 x 9" деца plates25 x 7" хартија партија plates25 x 9oz хартија партија cups25 x роденден хартиени салфетки.Забелешка:.Не микробранова на чинии и чаши.

Особините