.

Моќ Системи CardioBarbell Пумпа Плоча, 2.5 Килограми, 1 Секој (55901)

Моќ Системи CardioBarbell Пумпа Плоча, 2.5 Килограми, 1 Секој (55901)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Индивидуални плоча, компатибилен со Моќта Системи Cardio Barbell Пумпа во Собата. 2.5 фунти плоча.Beveled работ на дизајнот да се задржи пондерирана бар од тркалање настрана кога не е во употреба.Издржливи уретан плочи со нерѓосувачки челик внатрешниот прстен.Внатрешен нерѓосувачки челик прстен се зголемува целокупната трајност на плочи, истовремено овозможувајќи брзо и лесно преминува на и надвор од бар.

Особините