.

AILI Тежина Barbell Плоча Сила за Обука Плочи Barbell Плочи Обложени Barbell Мала Дупка 2.5 Kg 5/7.5/10/15kg Мажите Фитнес Опрема за Домаќинство Barbell Тежина Плочи за Barbell или Гира

AILI Тежина Barbell Плоча Сила за Обука Плочи Barbell Плочи Обложени Barbell Мала Дупка 2.5 Kg 5/7.5/10/15kg Мажите Фитнес

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Име на производ : тежина plate Material : Еколошки пластика, цемент mixture Barbell класификација : barbell piece Choose со фитнес ефект : Сеопфатна фитнес exercises Tip : ве Молиме да обрнете внимание за да ги проверите број, тежина, дебелината и дијаметар на тежина одбор при купување.Секоја тежина плоча карактеристики за трајни производ што ќе го издржат исцрпувачки вежби.Тежина плочи може да се користи за вршење на вежби за зајакнување на мускулите и издржливост обука, или да ја зголемуваат еластичноста и рамнотежата.➤ Бидејќи центарот на вниманието и различни луѓе имаат различни сфаќања за боја, може да биде одредена боја, но во разумни граници, ве молиме бирајте внимателно.Висока контрола гума слој го спречува опрема, кат штета и значителна редукција на шум.➤ Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја видите. Пред купување, ве молиме проверете ја големината и бојата.Тежина плочи може да се користи за вршење на вежби за зајакнување на мускулите и издржливост обука, и да ја зголемуваат еластичноста и рамнотежата. Ве молиме имајте во предвид дека може да има мала боја разлика поради различни монитори, ве молиме да се разбере.➤ Постојат различни стилови и бои во нашата продавница, можете да одат на мојата продавница за да ја проверите.Една тежина плоча, исто така може да се користи за да се загрее вежби.

Особините