.

Замена За Јамаха Fjr1300 1300 Кубика 2005 Година Табличка Светлина Со Техничка Прецизност 10 Парчиња

Замена За Јамаха Fjr1300 1300 Кубика 2005 Година Табличка Светлина Со Техничка Прецизност 10 Парчиња

DEN 1298.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Замена За Јамаха Fjr1300 1300 Кубика 2005 Година Табличка Светлина 10 ПАРЧИЊА.Volts 14. Watts 3.78. Единица за продажба : 10. Замена За Јамаха Fjr1300 1300 Кубика 2005 Година Табличка Светлина Овој Објект Не Е Произведен од Страна на Јамаха 10 ПАРЧИЊА.

Особините