.

Жолта Авто CANBUS LED Светилки,2 ПАРЧИЊА Табличка Светло ЖОЛТА LED Светилки за 2000 ТОЈОТА СИЕНА

Жолта Авто CANBUS LED Светилки,2 ПАРЧИЊА Табличка Светло ЖОЛТА LED Светилки за 2000 ТОЈОТА СИЕНА

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

2 x Motor To Go Жолта CANBUS LED Светилки за 2000 ТОЈОТА СИЕНА Табличка Светлина.Оперативен Напон : DC 9 V-24 V, влезна моќност : 4.5 W. Боја : Жолто.Зрак Агол : 180.350+ LUMENS.Висок квалитет 2835 SMD LED Чип.Долготрајни, До 30000+ часа живот. ?Пошироката светодиодни област.?CANBUS грешка Слободни C5 W Бела LED Светилки за Ширина светилка, Читање светилка, табличка светилка, Вратата светилка. ?кога ќе се инсталира нашите led сијалица, светлата е трепка, или трепка неколку пати и да престане да работи, тоа не е нашата productsissue, тоа треба да се додаде отпорник или led декодер.Жолта Авто CANBUS LED Светилки,2 ПАРЧИЊА Висок Квалитет Табличка Светло ЖОЛТА LED Светилки за 2000 ТОЈОТА СИЕНА 2 x Motor To Go Жолта CANBUS LED Светилки за 2000 ТОЈОТА СИЕНА Табличка Светлина;погонски Напон : DC 9 V-24 V, влезна моќност : 4.5 W. Боја : Жолто.Зрак Агол : 180.350+ LUMENS;Висок квалитет 2835 SMD LED Чип.Долготрајни, До 30000+ часа живот време;?Пошироката светодиодни област.?CANBUS грешка Слободни C5 W Бела LED Светилки за Ширина светилка, Читање светилка, табличка светилка, Вратата светилка;?кога ќе се инсталира нашите led сијалица, светлата е трепка, или трепка неколку пати и да престане да работи, тоа не е нашата productsissue, тоа треба да се додаде отпорник или led декодер.

Особините