.

Авто Бела Внатрешни работи LED Светилки,2 ПАРЧИЊА Табличка Светло Светла Бела LED Светилки за година ХОНДА ОДИСЕЈА

Авто Бела Внатрешни работи LED Светилки,2 ПАРЧИЊА Табличка Светло Светла Бела LED Светилки за година ХОНДА ОДИСЕЈА

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

2 x Motor To Go Бела T15 CANBUS LED Светилки за 2016 година ХОНДА ОДИСЕЈА Табличка Светлина.Оперативен Напон : DC 12 V-24 V, влезна моќност : 6.5 В. Боја : Бела.950 LUMENS.Опремен со 18 компјутери 3020-СМД емитуваат светлина диоди по крушка, до 950lumens на светлината на излез.Со вграден во CANBUS функција во прави оваа крушка погоден за повеќето луксузни возила подобрување на светлината на излез.Алуминиум коло,?Брзо топлотна дифузија, термички отпорни, анти-VHF и дигитален сигнал пречки.Авто Бела Внатрешни работи LED Светилки,2 ПАРЧИЊА Висок Квалитет Табличка Светло Светла Бела LED Светилки за 2016 година ХОНДА ODYSSEY2 x Motor To Go Бела T15 CANBUS LED Светилки за 2016 година ХОНДА ОДИСЕЈА Табличка Светлина;погонски Напон : DC 12 V-24 V, влезна моќност : 6.5 В. Боја : Бела.950 LUMENS;Опремен со 18 компјутери 3020-СМД емитуваат светлина диоди по крушка, до 950lumens на светлината на излез.;Со вграден во CANBUS функција во прави оваа крушка погоден за повеќето луксузни возила подобрување на светлината на излез.;Алуминиум коло,?Брзо топлотна дифузија, термички отпорни, анти-VHF и дигитален сигнал пречки.

Особините