.

Памук, Лен Tablecloths, Шарени Цветни Wisteria Шема Wipeable Табела Покритие за Кујна Отворен и Затворен Dinning Tabletop Оркестарот, 60x120Inch

Памук, Лен Tablecloths, Шарени Цветни Wisteria Шема Wipeable Табела Покритие за Кујна Отворен и Затворен Dinning Tabletop

DEN 1620.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

☁Материјал : Ова трајни tablecloth е направен од високо-квалитет памук и лен, кое обезбедува заштита на вашата маса и мебел.На tablecloth е добро обработени и не ќе се истроши по долгорочна употреба. ☁Мултифункционален Прилики : Нашата исклучителна tablecloths се наменети за различни среќен прилики, погоден за вашата трпезариска маса, кујна маса, кафуле, ресторан, свадба, бранч, бифе, партија, пикник, отворено трпезариска маса, итн. ☁Релаксација и Слобода : Нашата модерна tablecloth серија обезбеди уникатен стил за секој празник партија или на семејна вечера, и да се обезбеди свеж чувство за семејството и гостите.Исклучителна дизајн го прави тоа во фокусот на почетниот собири.Користете го нашиот модерно дизајнирани tablecloths да се создаде едноставен и релаксирачки изглед на табелата, создавање светла и интересна за вашето јадење средина. ☁Прв Избор за Семејства : Нашата tablecloths се масло-доказ, дамка-доказ, нула-доказ и не се лизга функции, што го прави идеален tablecloth заштитна маска за вашата трпезариска маса, дозволувајќи им на вашата трпезариска маса да се одржува секогаш прекрасен изглед. ☁Задоволителна Големина : Tablecloth големина е : 60x120in.Погоден за десктоп на било која форма на десктоп : круг, правоаголни, квадратни, итн.Карактеристики На tablecloth совршено ги комбинира удобноста на памук и стегање на лен, што го прави повеќе брчки-слободни и издржливи.Уредно пораби рабовите додадете префинет стил.Креативни Идеи исклучителна рачно производство опишува суштината на оригиналниот дизајн.Стави tablecloth на маса и да го промените стилот на простор тоа да се направи модерен и уникатен, соодветен за сите сезони.Ова ќе биде ваш најдобар избор за вашата соба или претстојните партија.Користете Функција Табела облека за да ги заштитите вашите прекрасни трпезариска маса и tablecloths од гребнатини и намалување на штета на трпезариска маса.Користете Сцена без разлика Дали тоа е традиционално или модерно трпезариска маса и кујна декорација, тоа е многу погодна за вашиот дом, погоден за повеќето виткање вклучена маси, отворено пикник маси, кујната и јадење маси, итн.секојдневна употреба.Појавување на Sizes We обезбедуваат различни големини на tablecloths, така што ќе може да се најде вистинската големина.53x53in(133x133cm)53x70in(133x178cm)54x54in (138x138cm)54x79in(138x200cm) 54x87in(138x220cm)54x109in(138x275cm)54x120in(138x305cm)60x60in(153x153cm)60x84in(153x214cm)60x90in( 153x229cm)60x104in(153x265cm)60x120in (153x305cm)60x140in(153x356cm)60x162in(153x412cm).

Особините