.

CDQYA Американски Круг Трпезариска Маса Големи Tablecloth Ткаенина Дневна Соба Мала Кафе на Маса Покрие Дома Јадење Tablecloth (Боја : А, Големина : 180cm во Дијаметар)

CDQYA Американски Круг Трпезариска Маса Големи Tablecloth Ткаенина Дневна Соба Мала Кафе на Маса Покрие Дома Јадење Tablecloth

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ткаенината е удобно, кожата-friendly и нежна.Исклучителна жакард, high-end атмосфера.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.На реси чипка дизајн е богата со бои.Погодни за повеќе сцени, разни јадење маси, кафе маси, итн.Ткаенината е удобно, кожата-friendly и нежна.Исклучителна жакард, high-end атмосфера.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.На реси чипка дизајн е богата со бои.Погодни за повеќе сцени, разни јадење маси, кафе маси, итн.Материјал : висока прецизност жакард fabric Package вклучува : 1 * tablecloth.Напомена : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Особините