.

Modway Lippa 60 Среден Век во Модерната Трпезариска Маса со Правоаголник Врвот и на Пиедестал База во Бело

Modway Lippa 60 Среден Век во Модерната Трпезариска Маса со Правоаголник Врвот и на Пиедестал База во Бело

DEN 21721.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.МОДЕРНАТА ТАБЕЛА - определувачки парче за модерен стил, Lippa е карактеристичен изглед и минималистички силуета се дополнети со својата органска форма, создавање на иконите трпезариска маса со современ шмек.Трпезарија UPDATE - Идеално за појадок јадење, кујна, или трпезарија, правоаголна маса може да се пофали со ретро изглед кој е забавно и функционална.Во 60 инчи долго, Lippa удобно се вклопува шест страна столици.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА - Дизајнирани со секојдневна употреба во предвид, правоаголни tabletop има трајни чип-отпорни бела завршница и седи на врв на здрав прав-обложени алуминиум метална база.ТРПЕЗАРИСКА МАСА МЕРЕЊА - Освежете ја вашата décor со овој сестран среден век во модерната трпезариска маса.Производ Димензии : 35.5"L x 60"W x 29.5"H; База Димензии : 23.5"В Одразува лесна органска форма и безвременски форма, Lippa Трпезариска Маса стана симбол на модернизам, за во текот на изминатите 60 години.Пред издавањето, домови беа полни со clunky остатоци од индустриски возраст долго исчезна страна.Но, со цел да се унапредат во новиот свет, домови за прв пат мораше да се транзиција од традиционалниот маса, во парче дека connoted напредок.База и димензија се верни на оригиналните спецификации, додека табела 60" бела правоаголник врвот и метал заострените база внимателно се лакирани со чип-отпорни заврши.Заврши енергија во вашата трпезарија, дневна соба или кујна со Lippa Трпезариска Маса.

Особините