.

KLHHG Ретро Нова Година Табела Тркач Европската Стилот на Британската ТЕЛЕВИЗИЈА Кабинет, Кафе на Маса, Маса Крпа, Кревет Крајот Знаме Поставено (Боја : А, Големина : 40x2

KLHHG Ретро Нова Година Табела Тркач Европската Стилот на Британската ТЕЛЕВИЗИЈА Кабинет, Кафе на Маса, Маса Крпа, Кревет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мазна ткаенина, кожа-friendly и деликатна, парична казна изработка.Бојата е цврст, силен и носат-отпорни.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.На реси чипка дизајн е светлина и агилни.Дигитално печатење, светли бои, перат, не е лесно да се деформира.Мазна ткаенина, кожа-friendly и деликатна, парична казна изработка.Бојата е цврст, силен и носат-отпорни.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.На реси чипка дизајн е светлина и агилни.Дигитално печатење, светли бои, перат, не е лесно да се деформира.материјал : plush Package вклучува : 1 * табела тркач.Напомена : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Особините