.

DJASM ZZWZM Дома Декоративни Хром Дневна Соба и Кревет Кристал Табела Светилка,Табела Светилки со Бело Платно Сенка за Спалната соба Дневна Соба Кафе Биро Светилка 4528cm

DJASM ZZWZM Дома Декоративни Хром Дневна Соба и Кревет Кристал Табела Светилка,Табела Светилки со Бело Платно Сенка за

DEN 15124.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Светилка за среќа моменти дома Светилка.Светилка ќе светне вашиот простор за живеење во повеќето kingly начин.Добро дизајнирани : Модерен , вкус,убава декорација,да ви донесе модерен живот.Долг животен век : добар квалитет ткаенина со вграден - во изолација, која може да се намали на оштетување на очите,продолжување на услугата.Примена : Погодна за Спалната соба, Дневна Соба ,трпезарија, Колеџ ученичкиот дом, Кафе на Маса, Bookcase, Студија, Бар, Ресторан, создавајќи пријатна и хармонична атмосфера.Производ description Power : 6 W-10 WApplicable простор : дневна соба, студија, спална соба, other Does светилка имаат светлосен извор : без светлина source Voltage : 110 V ~ 240 VLight код тип : блескаво ЛЕР заштеда на енергија lamp Process : other Whether интелигентна контрола : Нема.

Особините