.

AWMSKONG Џејсон Voorhees Колектор на Вода Светилка,Собирач Вода Светилка Дел 6 Џејсон Животи Финалето на Екранот,ноќта на Вештерките Смола Вода Првенство Светлина Дома Дек

AWMSKONG Џејсон Voorhees Колектор на Вода Светилка,Собирач Вода Светилка Дел 6 Џејсон Животи Финалето на Екранот,ноќта

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

????[Џејсон Voorhees екран light] Тоа е рачно изработени, и целосно функционална полица/ноќни табела светлина доловува последната сцена на Дел 6. Кога Томи врзани му е на дното на Кристал Езеро, целосно функционална полица/ноќни табела светилка направена последната сцена на Дел 6. ????[ПРЕДВОДЕНА од седум-боја, светлина] : Цилиндрични акрилик може, со LED осветлување ефект.Нејзините LED може да се промени 7 убави бои, а зеленото светло може да изнесам чудна атмосфера.Ова е крајната Џејсон Voorhees екранот стојат, ја покажат на светот и покажете ја вашата љубов за хорор и Џејсон!. ????[Одличен Квалитет]-водата првенство светилка е направен од високо-квалитет смола, со биланс на квалитетот и мајсторство, цврсти дебело стакло со завртка капа, со завртка капа, вистински обоено дрво, антички декоративен стил капак, вистински обоено дрво со on/off прекинувач Антички декоративен стил капак.На 9 V prismatic батеријата не е вклучена. ????[Разни додатоци]-Спроведен со сите додатоци што е прикажано во слика, 925 sterling silver корави синџир, вистински chainstone, езерото дното чакал, стакло апсорбер, искористени да се поправи Џејсон лебдечки, Лепенка лента се користи за да се поправи на батеријата, Поздравниот-доказ за батеријата/електрични капак.Различни оружје кои се расфрлани на дното на езерото кревет. ????[Совршен Подарок] мислам дека тоа додавање на вашите хорор-тематските кујната или виси во вашето затворен коридор ќе биде добар резултат, но мислам дека треба повеќе идеи.Тоа може да биде совршено во комбинација со различни прилики, што се користи за маси, полици, и камини.Тоа е многу погоден за Божиќ партии и голем дар за семејството и пријателите.Големина на : големи.

Особините