.

Dimmable Табела Светилка Леопард Крзно Животински Печати Лесна USB Ноќни Ламби/ Минималистички Дизајн/ Биро Светилка/ Ноќната Око за Заштита Топло Светло/ Ткаенина Лен С

Dimmable Табела Светилка Леопард Крзно Животински Печати Лесна USB Ноќни Ламби/ Минималистички Дизајн/ Биро Светилка/ Ноќната

DEN 1718.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Usb напојување приклучете】 Оваа светилка користи на usb напојување со приклучокот,а тоа може да биде поврзан со мобилна напојување, што значи дека може да се користи како итен случај светлата во текот на струја. 【Прилагодлив интензитет на светлина и боја】Има далечински управувач за да ја прилагодите светлината интензитет и боја.Можете да ја прилагодите јачината да се заштити вашиот според видот на амбиентална светлина.Во меѓувреме, можете да го смените бојата на светлината во 16 различни бои за да се создаде удобна атмосфера за вашата дневна соба или во спалната соба.Исто така, постојат четири начини за да трепка фреквенција на ламбата : flash, strobe,бледнеат,мазна за да се прилагоди. 【Висок квалитет на материјалите】 светилка е направен од високо квалитетни материјали.Ние ги користиме на цврсто дрво база која е издржлив и лесен за чистење.И ние исто така, обезбеди далечински управувач за да ја прилагодите светлината интензитет. 【Совршена Декорација и Подароци】Совршен за да ги красат насекаде на вашиот дом.Модерни декоративни табела светилка е издржлив со цврсто дрво база.И тоа е совршен за ноќни маси, облекување, маси, клупи и така натаму. 【Квалитетна Услуга】Ние секогаш сме посветени на обезбедување на квалитетна услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Оваа јагне користи на usb напојување со чашката и тоа може да биде поврзан со мобилна напојување,така што тоа е погодно да се одвива сето тоа во текот на соба.Можете да ја прилагодите јачината и боја во зависност од атмосферата што сакате да го креирате.Постојат четири начини да се избере : flash,strobe,бледнеат и мазна.Тоа е погодно за да се контролира прекинувач со користење на далечинскиот управувач, каде и да се,особено кога се лежи на вашиот кревет.Ве молиме имајте во предвид : далечинскиот управувач работи во рамките на 10 метри.

Особините