.

Kona Традиционалните Тропски Табела Светилки 26 Голем Сет од 2 со Полнење преку USB Порт Ананас Bronzed Месинг Стакло Бела Ткаенина Бел Нијанси за Дневна Соба и Спалната со?

Kona Традиционалните Тропски Табела Светилки 26 Голем Сет од 2 со Полнење преку USB Порт Ананас Bronzed Месинг Стакло Бела

DEN 2364.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сет од 2 USB светилки.Секој е 26" висок целина.База е 5" широк.Сенка е 6 1/2" во склопот на врвот x 13" низ дното x 9 1/2" висока.Тежи 9.46 lbs.Секоја светилка користи еден максимум 60 вати стандард-медиум база сијалица (не се вклучени).On-off штекер прекинувачи.Традиционалните тропски светилки со ананас тематските bases.By на Regency Ридот бренд.Секоја светилка доаѓа со вграден USB порт за полнење телефони и повеќе.Текстура стакло акценти.Bronzed месинг заврши.Смола за изградба.Бел бел нијанси. 8 метри долго јасен глас.Од Regency Хил, овие табела светилки понуда елегантен традиционален стил со тропски пресврт.Секоја светилка карактеристики убава bronzed месинг заврши и бел бел нијанси.Во центарот на телото е текстура стакло ананас акцент за необичен допир.USB порта е изграден во база за полнење на паметни телефони и други рачни уреди.

Особините