.

Tweety Птица Бебе Ќебиња Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе

Tweety Птица Бебе Ќебиња Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Применливи Сценарио : Тоа Е Апсолутно Совршен И Уникатен Бебе Подарок!Идеална Големина За Мулти-Цел Децата Да Се Носат Наоколу, За Креветчето, Нап Или Дневна Нега.Многу Погодна За Деца, Навремено Отпорни И Лесен.Машина За Миење Со Ладна Вода Со Слична Боја.Производ Перформанси.Тоа Ќе Ви Донесе Слатка Компанија За Вашето Бебе И Се Чувствуваат Сигурни Кога Тие Почнуваат Да Се Развиваат Независно.Дизајн Опис : Еден Двострано Целосна Ширина Печатење Материјал Опис : Ова Бебе Ќебе Е Направен Од Високо-Квалитет На Кадифен Полиестер Ткаенини, Мека, Дише И Слободни Од Штетни Супстанци.Сува Тоа Со Ниска Топлина.Димензии : 30 Х 40 Инчи. [Перење Инструкции : Омекнувач Може Да Се Додаде Вода За Да Се Направи Ќебе Мека.Тоа Ќе Ви Донесе Слатка Компанија За Вашето Бебе И Се Чувствуваат Сигурни Кога Тие Почнуваат Да Се Развиваат Независно.Материјал Опис : Ова Бебе Ќебе Е Направен Од Високо-Квалитет На Кадифен Полиестер Ткаенини, Мека, Дише И Слободни Од Штетни Супстанци.Удобно И Забавно!Задржи Вашето Бебе Топло Цело Време, Исто Како и Во Мајката Раце, Тие Ќе се Чувствуваат Безбедно И Сигурно.Одличен Подарок За Вашето Бебе, Внук, Внука, Внук Или Внука!Или Возрасни, Исто Така Може Да Го Користите Како Голема Одлука Да Ги Покријат Своите Нозе Во Софи, Куќи, Автомобили Или Канцеларии.Забелешка : Ве Молиме Овозможи Разликите Во Големината И Бојата На Кожата.Производ Перформанси : Супер Меки Кадифен Материјал Не Е Само Супер Меки И Удобни, Но Исто Така Светлина Во Тежина.Не Железо Или Кајгана.Тоа Има Карактеристики На Анти Навремено, Анти Исчезнува И Не Падне, И Е Погодна За Сите Сезони.Нашите Превоз Време Е 7-14 Дена.Уживајте Во Мека На Допир, Погоден За Момчиња, Девојки, Новороденчињата, Доенчињата И Децата.Сува Брзо По Сушењето, Без Пеглање Или Скапи Средства За Чистење!.

Особините