.

MomsWish Milestone Ќебе | Негува Секој Момент со Ова Бебе Девојка Milestone Ќебе со Реквизити, Топло и Snuggly Бебе Milestone Ќебе со Headband, Венец и Рамка | Голема Како Подарок!

MomsWish Milestone Ќебе | Негува Секој Момент со Ова Бебе Девојка Milestone Ќебе со Реквизити, Топло и Snuggly Бебе Milestone

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

♥ Симпатична моменти, секој месец Вашата milestone ќебе карактеристики на симпатична пеперутка и градина тема.Вклучувајќи флорални headband, венец за да го означите секој број и се чувствува рамка за секоја недела, месец и година.Пеперутка рамка значи дека може да се фати безброј слатки моменти со вашите snuggling новороденче и вашето бебе месечна milestone ќебе е совршена големина за фотографии во 130cm x 100cm, (51in x 39in), па лесно можете да рамката и да ја задржите секој скапоцени меморија од 1 до 12 месеци и многу години откако!. ♥ Висок квалитет, мека и snuggly : Направен од природни дебели и топли памучни влакна, вашиот фланелен боксери руно milestone ќебе е супер меки и snuggly.Висок квалитет на изградба на ова бебе milestone ќебе, исто така, ја задржува својата светла и симпатична слики и ќе трае низ сите години на детството!Вашето бебе ќе се љубов како cuddly ова ќебе е и навивам право во тоа!Супер меки руно материјал, исто така, значи тоа е едноставен и лесно да се чисти. ♥ Повеќе намени : Вашето бебе milestone ќебе, исто така, има многу прекрасни користи.Дали да го фати секој меморија како вашиот bebe расте, за покани, фото албуми, социјалните медиуми мислења, можете исто така да го користите овој месечна milestone ќебе како се игра мат, шетач маска, расадник бебе девојка примање ќебиња, swaddling ќебиња и повеќе!Секогаш кога вашето бебе треба удобност или одложување, вашиот голема пресвртница ќебе за девојки е coziest мат за тоа!. ♥ Совршен подарок : Не само што е секоја втора со вашето новороденче скапоцен подарок, но може да им помогне на оние кои се најблиску до вас славиме секој момент со нивни.Ова месечно бебе milestone ќебе, го прави за совршениот персоналните бебе подароци за мајки кои очекуваат и вистински бебе туш покаже затка!Ништо не е позначајно отколку моменти со нашите најблиски. ♥ 100% пари гаранција за враќање на : Ако не сте задоволни со вашето бебе ќебиња за девојки, ние ќе бидеме среќни да понуди брз и љубезен наплата.Ако имате прашања во врска со вашето бебе месец ќебе, нашата грижа за корисници линии се достапни 24/7.

Особините