.

Свеќи за Дома Миризливи, Соја Свеќи, Миризливи Свеќи Подарок за Жените, Ароматерапијата Свеќа, 7 мл Природен Соја Восок од Свеќи за Ароматерапијата(Guava Lychee Мирис)

Свеќи за Дома Миризливи, Соја Свеќи, Миризливи Свеќи Подарок за Жените, Ароматерапијата Свеќа, 7 мл Природен Соја Восок

DEN 2131.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Премиум Миризливи] : во Споредба со другите свеќи на пазарот, нашата Guava Lychee Миризлива Свеќа е елегантна и убава, и има долга-трајни мирис. [Ароматерапијата Свеќа] : Соја свеќи може да ги смири нервите и ублажување на анксиозноста, што ги прави најдобар стрес-ослободување на свеќи.И оваа есен свеќа може да се користи за несоница, медитација, јога, танц, ароматерапијата, отстранување на мириси, итн. [Не-Токсични Чисти Горење] : Секој соја свеќа содржи 7oz/200g соја восок, и пропорцијата на природни етерични масла е толку висока што на 7%.Не содржи штетни хемикалии или додатоци.Нема црн чад, и тоа може да се прочисти воздухот во вашиот дом за најмалку 45 часа. [Свеќи Подароци за Жените] : Ова свеќа е одличен подарок за Жена, Мајка, Пријателка и Сестра.Ароматерапијата свеќа доаѓа во прекрасен подарок кутија.Тие се соодветни за било кој празник или посебен настан, како што се роденден, празник, годишнина, Ден на Мајката, Божиќ, Ден, итн. [Pet-Friendly Свеќа] : Нашата органски свеќи се направени со 100% рака-истури природни соја восок, па тоа е сосема пријателски за домашни миленици.И ќе видите дека вашата прекрасна милениче, исто така, ќе сакаат мирисот на овие природни свеќи.

Особините