.

ProCase [2 Pack] Универзал Водоотпорен Торбичка Видиме Сува Торба Случај на Пакет со [2 Pack] Универзал Водоотпорен Случај за Телефони до 7

ProCase [2 Pack] Универзал Водоотпорен Торбичка Видиме Сува Торба Случај на Пакет со [2 Pack] Универзал Водоотпорен Случај

DEN 239.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој пакет содржи 4 универзална водоотпорен случаи за сите паметни телефони до 7" дијагонала големина (Одредени големиот екран телефони треба да се отстрани заштитни случај).Иновативниот дизајн на страната на предметот им овозможува на корисниците да пристапите на страната копчиња на телефонот лесно; Јасно Прозорецот на двете предната и задната страни, совршен за преземање на слики, видеа и проверка на e-mail.Кредитна картичка паричникот пари водоотпорен сува торба за на плажа, базени, риболов, пливање, пловењето, kayaking, нуркањето и воден парк активности. 100 метри IPX8 Заверена водоотпорен; Нуди водоотпорен / снег доказ / нечистотија доказ за заштита на вашиот уред додека одржување на целосен екран на допир за функционалност.Карактеристики едноставна snap и кодот за пристап, лесно да се задржи надвор вода, снег, прашина, песок и нечистотија; Доаѓа со вратот рака за полесно носење.Овој пакет содржи 4 универзална водоотпорен случаи за сите паметни телефони до 7" дијагонала големина (Одредени големиот екран телефони треба да се отстрани заштитни случај).

Особините