.

HPSN Ѕид Монтирани Облека Сушење Рек Стигнале Облека Сушење Закачалки за Балкон Перење Бања Патио и Спална соба 2-Пол Сребро.

HPSN Ѕид Монтирани Облека Сушење Рек Стигнале Облека Сушење Закачалки за Балкон Перење Бања Патио и Спална соба 2-Пол Сребро.

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Простор за Заштеда на енергија】Виткање Дизајн може да Направи Голем Простор за Заштеда на енергија во Домот, нека воздух за сушење од ограничувањата на просторот.Тоа може да се лулаат на 180 степени кон лево и десно, Само замав тоа блиску до ѕидот, кога не го користите. 【Вчитување Способност】Оваа решетката е свитлива, флексибилни, и силна.Тоа може да има 16 закачалки и задржете до 60 фунти на тежината. 【Мултифункционален】 Виткање Дизајн совршен за мали простори, out-of-the-начин агли.може да се користи во спални соби, бањи, плакари, перална, и гардероба; На стигнале поле може да се користи за да се откажам крпи. 【Трајни & Силна】материјал на овој објект е простор алуминиум, да се обезбеди трајност и силна, го прави објектот сјајна, rustless и отпорност од секојдневна употреба. 【Правец-доказ】16pcs 360°rotatable куките се дизајнирани за да се спречи облека од тоа да биде воодушевен од ветрот.Answer : ___________________________ Note : .На сушење преградата мора да биде инсталиран на товарот ѕид.Се препорачува инсталацијата висина е поголема од 70 инчи.Функција.Овој објект направен од висок квалитет на алуминиум, анти- ' рѓа и анти-деформација.На задебелена база прави тоа имаат супер товарот капацитет, што можат да носат објекти до 60-100 фунти.Rotate,свитлива и телескопски структура дизајн.Можете да изберете да се прошири или да се свитка во согласност со вашите потреби за да се прилагоди на должината или агол на сушење решетката.Спецификација.Боја : Сребро.Материјал : Алуминиум Легура.Loading - имајќи способност : 60-100lbs.

Особините