.

Перење и Сушење Рек Облека Линии Крилести Облека Airer|Виткање Сушење Управување со Тркала|30 Метри Корисни Линија|за Постелнина, Облека, Чорапи, Шалови (Боја : Кафена)

Перење и Сушење Рек Облека Линии Крилести Облека Airer|Виткање Сушење Управување со Тркала|30 Метри Корисни Линија|за Постелнина,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДИМЕНЗИИ : ОТВОРЕТЕ : L175 x H105 x P67 cm.ЗАТВОРЕНА : L72 X H 102 X L 13,5 см.Тоа е лесно да се движите наоколу со 4 castors врз база, од кои две се само за заклучување.Тоа не е само простор ефикасен кога се отвори како тоа е само 12cm длабоко кога затворена.Идеален за внатрешна употреба за прикажување облека, чорапи, крпа за сушење и емитуваше, складирање на облека во слободното спални соби & lofts.Убаво дизајниран и генијален облека airer дека овозможува до 30 линеарна метри виси простор во рамките на минимум стапало.Независна страна и пред грб се отвори колку што е потребно и постојат голем број на различни конфигурации, така што тоа може да се отвори за да се земе износот на перење треба да се исуши.Specification Name : Облека hanger Color : Браун , White Material : aluminum DIMENSIONS : ОТВОРЕТЕ : L175 x H105 x P67 cm.ЗАТВОРЕНА : L72 X H 102 X L 13,5 cm Box Contains1 x облека airer Notes : ве Молиме да користите оваа точка на една дури и подот.Инаку, на лична повреда или оштетување на производот може да се случи.Не се откажам еден куп облека, од една страна само, предмети треба да бидат рамномерно распоредени.Овој производ е дизајниран да биде портабилен и лесен.Така, кога за сушење на отворено, препорачливо е да се додаде тежина да се задржи на ветрот од дува над неа.

Особините