.

DAE МЛАДИ Супер Абсорбента и Брзо Сушење Хигиенски Кујнски Крпи за Чистење Dishcloths Washcloths Мулти Цел Боја (Црвена, Сина, Жолта) Не Ткаени Чиста Viscose, 12pcs

DAE МЛАДИ Супер Абсорбента и Брзо Сушење Хигиенски Кујнски Крпи за Чистење Dishcloths Washcloths Мулти Цел Боја (Црвена,

DEN 1665.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производителот : Кореја.Ткаенина материјал : Германија.На ткаенина за чистење се меки и нежни доволно да се користи на деликатни предмети и тоа нема да се нула бои или пак мали гребнатини на површината кога чистење.ЛЕСНО & ШИРОКО ДА се КОРИСТИ - Лесно да се чистат со сапун и вода во мијалникот или се вари за да ја стерилизирате, здрав како сунѓер, силно се апсорбира вода, стиска речиси сува, суши во ниеден момент.Можете целосно да се присилува на нив и надвор, тие работи навистина добро да се исуши мијалникот после миење садови.Тие се исто така совршени за бришење туш/бања тела се исуши.големина : 15"(38cm)x15"(38cm), тие се многу лесно да се избрише било дамки, апсорбира течности како магија.Овие кујна јадење облека имаат силна способност да се отстрани нафта и разни дамки и остави без ленти, кои може да се намали употребата на детергент ефикасно, lint-бесплатно без гребење. 12 парчиња на dishcloths во 4 пак, разумна цена ви дава најдобар избор за да се избегне губењето на пример, перење на садови облека или документи.Тие се, исто така, perfet подароци за секој кој треба нив.

Особините