.

FQrongSP Огледало Светлина, Водена Бања Огледало Светла, Rotatable Шминка Суета Светлина, Прилагодлив Бања Огледало Светилки Модерна Огледало Пред Светилки за Огледало К?

FQrongSP Огледало Светлина, Водена Бања Огледало Светла, Rotatable Шминка Суета Светлина, Прилагодлив Бања Огледало Светилки

DEN 1432.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Добредојдовте во Мојата Продавница, Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе Ви Одговори во Рок од 24 Часа.со Цел да се Осигура Вашата Безбедност, ве Молиме Бидете Сигурни Дека Моќта Е Отсечени Пред Инсталацијата.Вграден Led Извор на Светлина, Извор на Светлина Моќност : 12 W; Боја Температура : 6000 K.Овој Ѕид Светилка е Многу Погодна за Секој Модерен Простор Дизајн.Не го Надмине определениот Wattage.Се утврди Инсталација Висина на Суета Ѕид Светлина.Инсталација Висина на Ноќни Ѕид Светилка, Коридор Ѕид Светилка, и Огледало Светилка е Малку Поинаква, Која Може да Се Утврди Според Конкретната Ситуација.Нашата Палета На Производи Вклучува Различни Лустери, Ѕидни Светилки, Огледало Светилки, Итн.5 Cm Specifications : Стил : Модерна и Simple Lamp Тип : Пред Огледало Lamp Material : Железо, Алуминиум, Pc Color : Црна, White Number на Извори на Светло : 1 Voltage : 110-240 VAverage Услуга Живот : 50000 (H)Зрачење Област : 3㎡-5㎡Извор на Светлина Моќ : 12 WColor Температура : 3000 K, 6000 KLight Код Тип : Led Светло Source Whether да содржи Извор на Светлина : Include Applicable Места : Бања, Шминка Светлина, Огледало Кабинет, Огледало Светлина, Тоалет, Облекување Маса, Облекување Соба.(Единствена Креативна Суета Осветлување Фитинг) : Mmodern и Едноставен Led Суета Огледало Светилка, Прилагодлив Метал Ѕид Sconce Светилка сопственикот, Рамка за Слика Осветлување.Тоа е Одлична Идеја за Осветлување во Бањи, Спални, Болнички Кревети, Ходници, Ходници, Студии, Скалите, работни места, Ресторани, и Хотелот Приеми.Димензии : Должина : 51 Cm Height : 7 Cm Wall Растојание : 15.Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 7/24 Часа. (Широка Примена) : Осветлувањето Областа на Предниот Ѕид Светилка на Оваа Бања Огледало е 3-5㎡. (Детални Информации) : Должина : 51 Cm; Висина : 7 Cm; Ѕидот Растојание : 15.Забелешка : за да се Осигура Вашата Безбедност, ве Молам, Инсталирајте под Водство на еден Електричар.на Висока Светлина Pc Абажур Е Единствен и Мека Светлина, Железо+Алуминиумски Геометриски Тоалет Огледало Пред Светлина, Едноставен и Убав Дизајн, Топло и Удобно, Стилски и Елегантна Декорација.Ние Сме Главно се Ангажирани во Различни Типови на апарати за Домаќинство Светилки и Осветлување Lampser. (Задоволството на клиентите) : ве Молиме Не Двоумете се да не Контактирате Доколку Постои каква Било Квалитетот Прашање за Овој Осветлување Тела или Не Сте Задоволни со Вашето Купување.Пакетот Вклучува : 1 X Огледало Light1 X Инсталација Accessories Note : ве Молиме Проверете ја Големината на Огледало Светилка Пред Ordeto се Осигура Дека Светлината се Вклопува во Вашата Соба. (Лесно да се Инсталира) : Овој Ѕид Светилка ги Вклучува Сите Инсталација на Хардвер (Вклучувајќи ги и Прибор), Можете Да Го Инсталирате Без Комплицирани Чекори.

Особините