.

Жените Овошен Усна Чистење Exfoliating И Навлажнувачки Усните До Темно Усните Нежно Exfoliating Усна Грижа Погодна За Пушачи' Усна Нега

Жените Овошен Усна Чистење Exfoliating И Навлажнувачки Усните До Темно Усните Нежно Exfoliating Усна Грижа Погодна За Пушачи'

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На фина текстура на усна чистење лесно може да разлиствам усна keratin, поправка подсечен усна кожата, подобрување на униние, и направете ја вашата нежни усни мазна и мека, која е многу привлечна.Активни состојки витамин E и хидролизирани колаген се лесно се апсорбира и раслоен да се формира навлажнувачки слој, со што се решава проблемот на суви и подсечен усни од изворот.Предности : Кармин/lip balm, навлажнувачки усните, подсечен усни, безбедно, не е лесно да исчезнат.Навлажнувачки ефект : ги Содржи навлажнувачки состојки, ефикасно, се заклучува во вода, оставајќи усни moisturized и сјајна.Smoothes усна линии : Растителни состојки јадев усните, придавам влогови и ублажување на усните.Усна Чистење, Усна Чистење, Exfoliating И Навлажнувачки Усните Да Темни Усни, Нежни Exfoliating Усна Производи за Нега, Погодна За Пушачи' Усна Грижа Производ продажба точка На фина текстура на усна чистење лесно може да разлиствам усна keratin, поправка подсечен усна кожата, подобрување на униние, и направете ја вашата нежни усни мазна и мека, која е многу привлечна.Активни состојки витамин E и хидролизирани колаген се лесно се апсорбира и раслоен да се формира навлажнувачки слој, со што се решава проблемот на суви и подсечен усни од изворот.Тоа е лесен за употреба, избришете ги усните 3-4 пати неделно 4 недели, а ефектот е подобар.Долготрајни навлажнувачки крем за да ги задржи усните moisturized Предности : Кармин/lip balm, навлажнувачки усните, подсечен усни, безбедно, не е лесно да исчезнат.Навлажнувачки ефект : ги Содржи навлажнувачки состојки, ефикасно, се заклучува во вода, оставајќи усни moisturized и сјајна.Smoothes усна линии : Растителни состојки јадев усните, придавам влогови и ублажување на усните.Производ содржи батерии 1 X усна чистење.

Особините