.

DXN Алое V Лицето Чистење (1 Цевка)

DXN Алое V Лицето Чистење (1 Цевка)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

75gm на цевка.Некој мелез кој дава нежно длабоко пора чистење да се отстрани досадна, безживотно површински клетки и други нечистотии.Содржи етерични масла, Маслиново и Macadamia да ја измазни кожата.Некој мелез кој дава нежно длабоко пора чистење да се отстрани досадна, безживотно површински клетки и други нечистотии, оставајќи вашата кожа во потрага мазна, чиста и свежа.Формулиран со Aloe Vera екстракт за подмачкување и состојбата на вашата кожа во текот на чистење процес да го заштити од сушење и оштетување ефекти.Содржи етерични масла, Маслиново и Macadamia да ја измазни кожата.

Особините