.

Анти-Стареењето на Лицето Чистење - Авто-Затоплување Kaolin Глина Третман на Лицето Маска со Време Пуштен на слобода, Влага Обновување на Витамин Е Microbeads дека го Актив?

Анти-Стареењето на Лицето Чистење - Авто-Затоплување Kaolin Глина Третман на Лицето Маска со Време Пуштен на слобода, Влага

DEN 311.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Негување, само-затоплување маска длабоко чисти кожата да хидрат и подмладување на кожата.Содржи комбинација на минерали, ензими, витамини и да се намали големината на порите, заштита од слободните радикали и нежно да разлиствам кожата оставајќи мека, мазна, и да се ревитализираат.Kaolin отстранува вишокот на масло, нечистотија, и нечистотии.Содржи ензими и антиоксиданси од Тиква Екстракт нежно да разлиствам и штитат од слободните радикали.Се зголемува мобилната регенерација со тек на време се објави, само-затоплување на влага обновување на Витамин E микро-монистра што го активира при контакт со кожата.Може да се користи на лице или тело и безбедно за сите типови на кожа.Приклучи се на илјадници задоволни купувачи кои откриле извонредна вредност и квалитет на Убавината на Лицето Екстремни е за нега на кожата производи.Ве покануваме да ја посетите нашата storefront и да ја откриеме убавината што го чека.Убавина Фацијална Екстремни производи работа, и тие работи многу добро.Ние стоиме зад нашите производи за 100% , со гаранција на значително трансформирање на вашата кожа за да се постигне здрава и повеќе енергична кожата.Цел Сега, 30 Ден Парите Назад Гаранција.

Особините