.

Reddhoon Calendula Нога Поправка Крем, Подобрување на Груб, Сува, или Подсечен Подножјето на Кожата, да ги Отстраните Мртвите Кожата Calluses, Мазна, Нежна Кожа, Навлажнувачки Кр

Reddhoon Calendula Нога Поправка Крем, Подобрување на Груб, Сува, или Подсечен Подножјето на Кожата, да ги Отстраните Мртвите

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Природни навлажнувачки нога на влакна кој помага да се опорави груб, сува, и подсечен кожата.Поправка тешки, сува, испукана и задебелена кожа на стапалата.Ги отстраните мртвите кожата, оставајќи ја кожата мазна и еластична.Ја смирува и smooths суви области на нозе, дополни многу вода за да се намали појавата на сува линии.Омекне кожата, оставајќи ја мазна и нежна.Пакетот вклучува : 1pc Calendula Нога Поправка Крем.Спецификација : Тип : Calendula Нога Поправка Cream Net содржина : 40g Shelf живот : 3 years Size : 13*4*4cm Package вклучуваат : 1pc Calendula Нога Поправка Cream Usage Метод : 1. По чистење на кожата, се примени соодветна сума на производот на нога.2. Нежно масирајте додека се апсорбира.Претпазливост : Стоп за неговата употреба ако секоја несакана реакција се случува.Да се чува вон дофат на деца.Надворешна употреба само.

Особините