.

Burt ' s Пчели Цитрус Лицето Чистење, 2 Ounces (Пакување од 2)

Burt ' s Пчели Цитрус Лицето Чистење, 2 Ounces (Пакување од 2)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

2 унца тегла на 99.9% природни лицето чистење.Ги отстранува нечистотија, масло и шминка.Исполнет со сладок портокал и грејпфрут масла.Нежно лицето измијте exfoliates со мелени бадеми, овес и pecans.Лицето чистење moisturizes со слатко бадемово масло и глицерин.Burt ' s Пчели® Цитрус Лицето Чистење чисти, exfoliates и moisturizes кожата сите во еден производ.Исполнет со освежувачки сладок портокал и грејпфрут масла, ова 99.9% природни лицето чистење отстранува нечистотија, масло и шминка.Формулиран со мелени бадеми, овес и pecans, ова лицето измијте го, исто така, нежно exfoliates мртвите клетки на кожата.Конечно, слатко бадемово масло и глицерин помогне да придавам влогови на вашата кожа.Ставете ја моќта на природата да работи за вашата кожа со Burt ' s Пчели.

Особините