.

Празник Осветлување Штекер LED Сите во Еден Божиќ Светлина Клип, Работи на Gutters & Ќерамиди. Пакување од 100

Празник Осветлување Штекер LED Сите во Еден Божиќ Светлина Клип, Работи на Gutters & Ќерамиди. Пакување од 100

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Специјално дизајнирани да го цврсто држете го помали штекер големини на prelamped ПРЕДВОДЕНА од стрингови.Има prelamped LED C7, C6, C9 и мини светла.Клипот карактеристики serrated работ да се обезбеди клип во место.Слајд сијалица во криви брави.Лизгајте го другиот крај под ќерамиди или врз gutters.LED Сите во Еден клипови се одлично решение за инсталирање на најновите во ПРЕДВОДЕНА Божиќ Светла кои имаат помала база од традиционалните C7 и C9 Божиќ светлина сетови.Исто така, работи одлично за инсталирање на мини светла заедно roofline.

Особините