.

MYGOTO Божиќ Icicle Светла, 9.8 Ft 200 Led 8 Режими Божиќ Светла USB Приклучок со Далечински управувач,Бакар String Светла за Божиќ Свадба Партија Дом Градина Спалната соба Затворен

MYGOTO Божиќ Icicle Светла, 9.8 Ft 200 Led 8 Режими Божиќ Светла USB Приклучок со Далечински управувач,Бакар String Светла

DEN 551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршена Декорација : MYGOTO Прекрасна Божиќ Тема Бакар Icicle Светла .Тоа accessorize со симпатична приврзоци емитира multicolor сјај, се создаде шарени среќен празник атмосфера. 200 квалитет на icicle во облик на Led диоди со 9.84 FT широк,11.8"/ 30cm проред помеѓу 10 капки на различни должини, капка должини 35.4"- 23.6", бројот на светилки е 16, 10 и секој прстен со 6 LEDs.вие нема да имаат проблем осветлување до било атмосфера и/или давање веднаш.Божиќ Елемент DIY Прстен Светла String : На MYGOTO LED String вклучуваат 5 Божиќ слики, Дедо Мраз, елка, Снешко, Елен, Божиќ шапка, секој pendant има 2 парчиња.Под топла светлина, шарени и живописни изглед додава чувство на Божиќ атмосфера.Во прилог, можете да ги красат свој бајка светла, слободно да ги красат вашите омилени мини Божиќ шарм приврзоци за тоа.Исто така, овие Божиќ приврзоци може да се примени во сите видови на украси.Надгради Транспарентен Бакарна Жица Icicle Странични Светла : Овие светла се изработени од високо квалитетни бакарна жица.Овој пат,ние додадете PVC заштита надвор од светлата и да се подобри осветлувањето со повеќе дебела жица и поголем светилки за да се обезбеди на нашите клиенти повеќе празнична допир.Далечински Управувач со Тајмер и Безбедно Да го Користите : Со Светлината на Вредноста и 8 Различни Начини : комбинација, во бран, секвенцијален, slo glo, си поигруваше/flash, бавно исчезнат, трепкане/flash, и стабилна врска.Притиснете Тајмер : 6 H НА/18 OFF, ќе се вклучи за 6 часа и исклучување 18 часа автоматски циклус.Божиќ декорација светла употреба Надгради бакарна жица, USB port, 5 V ниска-напон за напојување.безбедно да се биде трогнат од страна на деца или домашни миленици ,својата водоотпорен ниво достигнува IP65. Силна Поддршка на Корисниците на Тимот : Ние сме најдобриот тим за поддршка што имате некое прашање и добра идеја за нашите производи.Ако поради некоја причина не сте 100% ЗАДОВОЛНИ, ве молиме ги споделите со нас и нашата служба за корисници тим ќе ви помогне да се вратат или наплата.MYGOTO Божиќ Бакарна Жица Icicle ights , 200 LED 10 Pcs Дедо мраз Самовила Светла, Водоотпорен Бакар Трепкане Светлина, USB Напојува Божиќ Виси Украси за Одлична декорација за внатрешна, надворешна, елка, свадба, спална соба, Garden Роденден, прозорец завеса Бања, Фестивал, Одмор, Покажува, Ресторан, Хотел, Комерцијална зграда, Шопинг центар и др.Совршен за DIY декорација.

Особините