.

ZBM--ZBM LED String Светла, 100 LED Plug Самовила Светла 10m 8 Режими Сребрена Жица Светла Dimmble Водоотпорен String Светла за Спалната соба Свадба Партија Затворен Надворешна Декораци?

ZBM--ZBM LED String Светла, 100 LED Plug Самовила Светла 10m 8 Режими Сребрена Жица Светла Dimmble Водоотпорен String Светла

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Водоотпорен Бакарна Жица Светлина - IP65 водоотпорен рејтинг, што значи дека може да биде погодна за отворен декорација.Ве молиме имајте на ум дека приклучокот не е водоотпорен.Водоотпорен високо-моќ мемориски контролер : Постојат 8 режими кои можат да бидат слободно избрани и контролирани, 1. Постојана светлина, 2. Бран форма промени, 3, континуирана промена, 4. Флеш промени, 5, бавно флеш промени, 6 светли и темни промени, 7. Сон Промени, 8 флеш промени.Безбедно за Употреба - Низок напон, кул да се допре и нема да се загрее.Детето и домашно милениче безбедно.За вклучување/исклучување на располагање, лесно да се работи,Ние ќе бидат базирани на локацијата на корисникот со посветен plug конвертор во производот (ВЕЛИКА британија/ЕУ).Може да се купи со доверба!.Características : impermeable y aislante;нема va a sobrecalentarse, seguro ал tacto después де muchas horas uso де, la и луз LED producen ла cantidad justa де brillo де que la iluminación brillante гревот molestar a los ojos, идеален став familias един niños y animales domésticos. Ámbito де aplicación : secuencia де ла lámpara utiliza extensamente para la Navidad, ноќта на Вештерките, Año Nuevo, Día de Сан Valentín, fiesta, boda, cumpleaños, итн.Ла bienvenida на nuestra tienda Product Име : LED string Material : PC, led светилка beads Wire : челик Жица PVP line Function : Plug in Style : Нордиските style Popular елементи : мали fresh Color : Шарени , Црвена , Топло бела , Бела , Розова , Сина , Зелена , Purple Dimensions : 10m*100leds , 20м*200leds , 30m*300leds , 50m*500leds , 50m*1000leds , 50m*1800leds , 100*1000leds , 100*2000leds , 100*3600leds , 150m*1500leds , 200m*2000leds , 250m*2500leds , 300 метри*3000leds , 350m*3500leds , 400m*4000leds , 450m*4500leds , 500m*5000leds , 550m*5500leds , 600m*6000leds Voltage : 220 VPower : една светилка мушка 0.06 WOur производи имаат положено за LVD, EMC, BS1363 - KM73093, IP67 certification Lighting на владата : 8 видови на трепка mode Package вклучува : 1 x LED string Features : висока прозрачна ефикасност, ниска потрошувачка на енергија, долг животен век, висока безбедност фактор, може да бидат поврзани во серија, со опашка приклучок, рамни plug погоден за домашни socket Use опсег : свадба позадина изгледот.Уредување на хотели, ресторани, трговски објекти, домови, windows, клубови, Божиќ, ноќта на Вештерките, концерти, танц сали, итн.Ние ќе бидат базирани на локацијата на корисникот со посветен plug конвертор во производот (ВЕЛИКА британија/ЕУ).Може да се купи со доверба!Ве молиме имајте во предвид:Водоотпорен оценка е IP67, но напојување и контролорот не се водоотпорни, ве молиме да ги задржи подалеку од водата.postventa : es ел tiempo де entrega (1-2) días, ел tiempo де entrega es де (7-21) días laborables.Si usted не ха recibido ла orden де он plazo де 30 días, por корист, póngase en contacto con nosotros en ел tiempo y responder на су correo electrónico dentro de las 24 horas.

Особините