.

Хартија Партија Гарланд Streamers Декорација 10 Метри Гарланд x1 Streamers

Хартија Партија Гарланд Streamers Декорација 10 Метри Гарланд x1 Streamers

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВНИМАНИЕ : да се Чува далеку од мали бебиња и деца Партија декорација Свадба декорација уникатен декор соба decore Свадба оркестарот Партија материјали партија украси за Новогодишни декорации Роденден оркестарот.Гушење опасност Партија оркестарот оркестарот Соба декорација.String може да заврши околу вратот предизвикува гушење.Ова не е играчка.Garlands може да метежот - бидете внимателни кога unwrapping и unrolling на гарланд да се спречи заплитане.Одлично за сладолед тематските родендени, тушеви, свадби, и многу повеќе!Висок квалитет на печатење на cardstock хартија, овие garlands се подготвени да висат надвор од пакетот!Garlands може да метежот - бидете внимателни кога unwrapping и unrolling на гарланд да се спречи заплитане.ВНИМАНИЕ : да се Чува далеку од мали бебиња и деца.Гушење опасност.String може да заврши околу вратот предизвикува гушење.НЕ се откажам гарланд директно над или деца, или таму каде што може да го загрози вашето бебе.Ова не е играчка.

Особините