.

Jeairts Лист Свадба Коса Чешел Кристал Свадба Коса Парчиња Опал Булчински Кристал Коса Додатоци за Жени и Девојчиња (Злато)

Jeairts Лист Свадба Коса Чешел Кристал Свадба Коса Парчиња Опал Булчински Кристал Коса Додатоци за Жени и Девојчиња (Злато)

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Свадба коса додатоци за невести е вистинската идеја на користење на лисја,опал и кристал.Домот desigen ужива уникатен изглед.Кристал свадба коса чешел има bendable жица која ќе може да се движи или обликот тоа да се вклопуваат подобро.Лесно да се стави на и полетување.Косата парче за свадба е лесен доволно за да се задржи стабилен за долго време и нема да ти наштети или да се плеткаш вашата коса стил.Лист свадба headpiece е совршен за boho свадби, плажа свадби, костим, honeymoons, матурска, пјер, градина партии, бебе туш,правиш прекрасни на вашиот посебен ден.Свадба коса додатоци спакувани во деликатна opp кеси поединечно и да се транспортираат внимателно.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Лист свадба коса парче совршен за boho свадби, плажа свадби, костим, honeymoons, матурска, пјер, градина партии, бебе туш,правиш прекрасни на вашиот посебен ден.Тоа е исто така прекрасен како подарок за мајка,пријателка,bridemaids,љубовник и невести.Без разлика на она што фризура ќе имаат и било која должина на косата,rhinrstone чешли за коса може да ги красат вашата коса добро.Едноставен, но елегантен да ги красат било updo на свадба ден,што помага да се добие многу на accompliments.Кристал свадба на коса и чешел се bendable жица која ќе може да се движи или обликот тоа да се вклопуваат подобро.Светлината е доволно за да останете и на главата во текот на целата свадба,танц, матурска или прием.Косата чешли за коса,игли за коса,винова лоза може да се најде и во нашата продавница.Jeairts секогаш ќе остане тука за да се создадат повеќе и повеќе убави додатоци за жени и девојки.Воопшто не двоумете се да ја напушти повеќе скапоцени спомени на специјален ден!.

Особините