.

ТОП ШИЕЊЕ Партија Коса Страна Чешли Декоративни Кристал Rhinestones Бисери на Жените Девојка Цвет Коса, Игли Клипови за Невести и Пратилки На

ТОП ШИЕЊЕ Партија Коса Страна Чешли Декоративни Кристал Rhinestones Бисери на Жените Девојка Цвет Коса, Игли Клипови за

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【 Страна Чешел Косата Клипови Големина】 : 9*10.5 см(L*W) /3.54*4.13 инчен(L*W). 【Страна Косата Игли Материјал】 : Висок квалитет semitransparent пластика,исто како жад боја;многу светлина и мазна.Фино коса, декорација и задржете на косата. 【Fasionable Дизајн】 : косата чешли има 7 заби со мазна површина и задржете ја вашата коса бухти безбедно и удобно.Имајте на мали косата во место.Совршен агол за користење на главата.Задржете ја вашата коса многу безбедно и удобно со речиси и да нема напор на вашата страна. 【Апликација】 : Одлична за жени и девојчиња со среден до долг на косата, како и прекрасен украс кои се применуваат во многу прилики, како партии, birthday (роденден), настани, свечености, годишнина, празници, свадба и секојдневно носење. 【Совршен Подарок】 : Добар подарок за девојка,мајка,сестри итн.за роденден,мајки'day или партија подароци.Боја : A.

Особините