.

Jeairts Цвет Невеста, Свадба Коса Чешел Кристално Сребро Свадба Коса Парчиња Лист Страна Чешли Headpiece Декоративни Кристал Коса Додатоци за Жени и Девојки

Jeairts Цвет Невеста, Свадба Коса Чешел Кристално Сребро Свадба Коса Парчиња Лист Страна Чешли Headpiece Декоративни Кристал

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Косата со чешел сребро е направен од алуминиум,остава,монистра и кристали.Culori Достапни : Сребро.Нема грижи за бледнее и скршени.Свадба коса парчиња има 6.7*3.1 Инчи (17*8cm).Bendable жица која ќе може да се движи или обликот тоа да се вклопуваат подобро.Свадба коса чешли е лесен доволно за да се задржи стабилен за долго време и нема да ти наштети или да се плеткаш вашата коса стил.Цвет кристал косата со чешел свадбата е совршен за boho свадби, плажа свадби, костим, honeymoons, матурска, пјер, градина партии, бебе туш,правиш прекрасни на вашиот посебен ден.Цвет девојки headpiece за свадба се спакувани во деликатна opp кеси поединечно и да се транспортираат внимателно.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Основана во 1998 година,Jeairts придружува многу невести да се трошат многу топол и романтичен свадби заедно.Нашата продавница дава многу исклучителна рачно изработени свадба коса додатоци.Косата чешли за коса,игли за коса,винова лоза може да се најде и во нашата продавница.По декорација на нашата додатоци, секоја девојка дефинитивно ќе биде повеќе шармантен, елегантен,уверени и да добијат многу комплименти.Свадба коса чешел совршен за boho свадби, плажа свадби, костим, honeymoons, матурска, пјер, градина партии, бебе туш,правиш прекрасни на вашиот посебен ден.Тоа е исто така прекрасен како подарок за мајка,пријателка,bridemaids,љубовник и невести.Без разлика на она што фризура ќе имаат и било која должина на косата,кристално косата со чешел може да ги красат вашата коса добро.Едноставен, но елегантен да ги красат било updo на свадба ден,што помага да се добие многу на accompliments.Среброто на коса и чешел се bendable жица која ќе може да се движи или обликот тоа да се вклопуваат подобро.Светлината е доволно за да останете и на главата во текот на целата свадба,танц, матурска или прием.Wedidng е еден од најважните нешто во женска живот,па само се дојде овде за да ја изберете оној кој одговара на повеќето и им помага да биде повеќе шармантна и око-фаќање.Jeairts секогаш ќе остане тука за да се создадат повеќе и повеќе убави додатоци за жени и девојки.Воопшто не двоумете се да ја напушти повеќе скапоцени спомени на специјален ден!.

Особините