.

Видал Sassoon Коса Железо Розова

Видал Sassoon Коса Железо Розова

DEN 1622.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

◆ Свилен розова слој, кој нежно и брзо conveys топлина на косата.Чувајте ја вашата фризура безбедно на висока температура од 180 ℃ амбиент. ◆ 2 Начин тип овозможувајќи ви да уживаат во еден завиткан аранжман со тркалезна тело. ◆ Компактен & погодно за патување со странство употреба OK (ок). ◆ Складирање, со пригоден торбичка за носење.Можете да го користите како отпорни на топлина мат при користење на железо.Димензии : висина 3.2 × ширина 21.0 × длабочина 2.6 cm Напојување : AC 100 - 240 V 50/60 Hz потрошувачка на Енергија : 30 - 50 W период на Гаранција : 1 година други Додатоци : торбичка, горат превентивни заштитник, упатството, гаранциона картичка Плоча димензии : ширина 24 × должина 70 мм Максимална плоча температура : за 180 ° C.

Особините