.

2020 Нова Надградба на професионалните Ултразвучно Инфраред за Нега на Коса Железо Враќање на Оштетена коса LCD Дисплеј на Косата Третман Styler Железо Коса Straightener, Инфр?

2020 Нова Надградба на професионалните Ултразвучно Инфраред за Нега на Коса Железо Враќање на Оштетена коса LCD Дисплеј

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова е косата straightener специјално дизајнирани за нега на коса, која им помага на косата да го апсорбира исхрана на косата балсам или косата третман производи.Нови иновативни и подобрена технологија, задржувајќи го оригиналниот напредни инфрацрвен за нега на коса функција, подобрување на техничките елементи на ултразвучно исхрана вовед, зајакнување на оштетената коса, да не се оштети косата keratin, и правејќи ја косата здрава и сјајна.Елегантен дизајн и лесно ракување овозможи прекрасна коса-грижи искуства.Со моќна инфраред ултразвучно испитување на функции, Ладна плоча без топлина при користење.Авто shut-исклучување по 60 минути за 60 Hz / 72 минути за 50 Hz за безбедност и заштеда на енергија.LCD температура на екранот, Материјал на плочи : челик, Со функција на негативни јони, па како да се заштити и да се врати на косата.Опис на производот : Ова е производот да го испорача и одржување на Невиден Одлична Прекрасни Коса.Ова не е губење на straightener или рамна коса железо, но, следната генерација на технологија за коса убавината, кои се многу успешни и популарни во САД пазари.Ултразвукови и инфрацрвени коса straightener обезбедува извонредно nonabbrasive чистење на косата cuticle слој, и супер промени на proximal скала со quintessence, целосно rejuvenize на degra.Производ Функција : High-Tech за професионални use With Ултразвучно испитување вибрации и инфрацрвени rays Innovation во за нега на коса технологија дава на косата здрава finish Sleep режим автоматски го исклучува уредот off360 степени вртливата кабелот спречува заплитане и damage Accelerates третмани' absorption Seals keratin и амино киселини во косата е cuticle Rejuvenates обоена hair Closes на порите и smoothes коса cuticles Prevents коса loss Restructures коса влакна, запечатување својата ends Product Спецификации : излезна Моќ : 25-45 WRated Напон : 100-240 VPlate Големина : W25mm*L90mm Ultrasonic Фреквенција : 1,000,000 HZ/second Infrared бранова Должина : 680-690 nm360 вртливата кабелот спречува заплитане и мозок damage Color : White Package : 1 x Инфраред Ултразвучно за нега на Коса железо.

Особините