.

Кат iPad Стојат и Носителот, Mefetop Кат Штанд за Таблет iPhone и iPad Прилагодлива Висина до 55 инчи

Кат iPad Стојат и Носителот, Mefetop Кат Штанд за Таблет iPhone и iPad Прилагодлива Висина до 55 инчи

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Надградба на Широк Прилагодливи и Компатибилен - Висина Опсег на 27.7~55 инчи,360 степени визуелна прилагодливи агол компатибилен со повеќето популарни таблети и телефони за 3.5-11 инчи вклучувајќи i Pad Про 12.9. Лесно се инсталира - 3 чекори за да се лесно да се инсталира алатката-бесплатно, удобен за носење и заштедува простор.Премиум Материјал - на јаглероден челик и засилен база гарантира долг животен век.Бесплатни Вашите Раце - тоа таблета кат штанд и носителот само како вашиот приватен паметен робот рака држете го вашиот паметен телефон и таблет за вас.Здрав, Sim Функционални - ултра comfortability за гледање филмови, видео седи на каучот или лежат во кревет, и на видео поток,удобно со повеќето паметни телефони и таблети како i Pad, i Phone, Samsung Galaxy Microsoft surface.Тежина : за 2,8 КГ.Целосно вертикална висина : 55 инчи.Материјал : Јаглероден Челик+ABS Гума. 360-степен ротација за лесно прилагодување на секој агол,, ви овозможува удобно да гледате филмови, видео клипови, рецепти, гитара спектар, итн.Преносни не штети на подот поради не се лизга гумени подлога под основата.Ние дизајн и развој премиум КОМПЈУТЕР и паметен телефон додатоци за нашите клиенти низ целиот свет.Со повеќе од 1000 висок квалитет и најдобра вредност производи, секогаш ќе се најде она што ви треба.Сите производи ние акции се внимателно избрани од фабрики во индустријата.Спецификации : .Тежина : 2.8 KGTotally вертикална висина : 55 inches Material : Јаглероден Челик+ABS Гума.Карактеристики : . 360-степен ротација за лесно прилагодување на секој агол,, ви овозможува удобно да гледате филмови, видео клипови, рецепти, гитара спектар, итн.Преносни не штети на подот поради не се лизга гумени подлога под основата.Ние дизајн и развој премиум КОМПЈУТЕР и паметен телефон додатоци за нашите клиенти низ целиот world With повеќе од 1000 висок квалитет и најдобра вредност производи, секогаш ќе се најде она што ви треба.Сите производи ние акции се внимателно избрани од фабрики во индустријата.

Особините